Nasze referencje

Co mówią o nas Klienci?

„(…) Firma Stolbar Ryszard Oprychał wykazał się dużym profesjonalizmem, fachowością i znajomością wykonywanych robót. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowy, przy dobrej organizacji prac i z zachowaniem terminów realizacji.” – Tadeusz Cegliński, prezes zarządu Piramida Sp. z o.o.

„(…) Współpracę uważam za bardzo udaną. Wyprodukowane meble są bardzo dobrej jakości, a cała realizacja zakończona została terminowo. Firma Stolbar Ryszard Opyrchał wyróżnia się profesjonalizmem, zaangażowaniem i znakomitą komunikacją z inwestorem. Podsumowując, polecam współpracę z tą firmą.” Marian Szmidt, współwłaściciel.

„(…) Firma Stolbar zaprojektowała i wykonała oba bary terminowo i starannie, reprezentując wysoki poziom fachowości i solidności wykonania zamówienia. Wszelkie problemy były rozwiązywane szybko i bez żadnych zastrzeżeń. Bary wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z warunkami zawartymi w umowie.” – Zbigniew Pasieka, dyrektor generalny Integer – Hotel Tumski.

„Serdecznie gratulujemy profesjonalnego przygotowania oraz kontaktu z klientem. Firma Stolbar jest godnym polecenia kontrahentem, który sumiennie i fachowo wykonuje zleconą pracę.” – Marzanna Przerada, Złote Arkady.

„(…) Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wykonania powierzonego zlecenia firmie Stolbar Ryszard Opyrchał, polegającego na produkcji i montażu baru do sali dydaktycznej w naszej szkole. Wszystkie części zabudowy zostały wykonane bardzo starannie i charakteryzują się wysoką jakością. Pomimo tego, że zamówienie zostało złożone drogą elektroniczną i pracownicy nie widzieli wcześniej wnętrza, montaż mebli odbył się bardzo sprawnie i co ważne terminowo.” mgr Marta Jeżewska, Kierownik gospodarczy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego.

Nasze referencje

STOLBAR Ryszard Opyrchał

ul. Brodzka 8

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

+48 660 486 876 (for english)

+48 600 293 290

+48 (33) 876 60 68

biuro@stolbar.net.pl

NIP: 5511123083

Regon: 070146120

Godziny otwarcia:

Pon – pt 8:00 – 18:00

Sobota 8:00 – 14:00

    Administratorem Państwa danych osobowych jest STOLBAR Ryszard Opyrchał z siedzibą w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Brodzka 8, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności oraz Przetwarzanie Danych.